Dziękowali za pomoc przy ŚDM

12 października 2016, na plebanii w Parafii Chrystusa Miłosiernego w Białej Podlaskiej odbyła się uroczystość dziękczynna za pomoc przy realizacji Światowych Dni Młodzieży w rejonie Biała Podlaska. W spotkaniu uczestniczył Ks. Biskup Kazimierz Gurda, Prezydent miasta Dariusz Stefaniuk, Wójtowie Gmin, Starosta bialski, burmistrz miasta Terespol, proboszczowie, księża oraz sponsorzy i ludzie dobrej woli, którzy wyciągnęli pomocną dłoń w przygotowaniach i realizacji ŚDM.

Dobroczyńcy otrzymali medale zasłużonych dla Diecezji Siedleckiej oraz pamiątkowe upominki w postaci szklanego dyplomu i folklorystycznej poduszki. Oprócz tego obejrzeli prezentację podsumowującą organizację ŚDM i przypominające o wydarzeniach lipcowych filmy. Wszystkim obecnym czas umiliły przekąski. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, a przybyli z uśmiechem na twarzy odchodzili do domów.