Spędź sylwestra w Rydze!

Światowe Dni Młodzieży w rejonie Biała nie ustają. Chcąc przygotować się do następnego spotkania młodych w 2019 roku w Panamie rejon Biała organizuje wyjazd do Rygi (Łotwa) na Europejskie Spotkanie Młodych Taize 2016/2017. Będzie to 39. europejskie spotkanie, które jest przystankiem w „pielgrzymce zaufania przez ziemię”. Odbędzie się ono w dniach 28 grudnia 2016 – 2 stycznia 2017 r.

ryga_wyjazd

Rejon Biała zaprasza wszystkich wolontariuszy, młodzież i chętnych do skorzystania z takiej okazji. Koszt z pomocą innych ludzi dobrego serca to 50 euro za osobę. Niesamowita okazja, aby skorzystać z takiej propozycji. Zapisy do końca października u Ks. Leszka Mućki (tel. 508 979 791) z parafii Chrystusa Miłosiernego. Gorąco zapraszamy!