Spotkanie organizacyjne ŚDM w Urzędzie Miasta

23-ego maja w Urzędzie Miasta Biała Podlaska na zaproszenia przez prezydenta miasta Dariusza Stefaniuka odbyło się spotkanie władz, służb mundurowych oraz duchownych z rejonu Biała Podlaska na temat Światowych Dni Młodzieży. Wśród gości mogliśmy również zauważyć przedstawicieli z Diecezji Siedleckiej: Ks. koordynatora Wojciecha Hackiewicza oraz Joannę Janus. Na spotkaniu były poruszane kwestie organizacyjne i bezpieczeństwa w czasie rejonowego programu ŚDM. Przedyskutowywano i omawiano poszczególny lipcowe dni, aby wizyta zagranicznych pielgrzymów była dla nich owocna i przynosiła dobre słowa o naszym rejonie.
Ks. Leszek Mućka – bialski koordynator ŚDM omówił wszystkim prezentację multimedialną, w której poruszono m.in. temat pakietów pielgrzyma dla obcokrajowców i wolontariuszy naszego rejonu. Podsumowaniem spotkania było zaproszenie wszystkich obecnych na najbliższy przystanek Biała z cyklu DeoProfil, który odbędzie się 17 czerwca w Sanktuarium Chrystusa Miłosiernego o godzinie 19.00. Światowe Dni Młodzieży coraz bliżej, dlatego nie spoczywamy na laurach tylko z Bożą pomocą działamy jeszcze więcej, aby lipiec był pięknym uwieńczeniem dwuletnich przygotowań i jak najlepszą promocją naszego rejonu.
Zobacz fotorelację ze spotkania: